Yastıq (Podşipnik) NNTR60X150X75 2Z
Daxili diametr:: 60 mm
Xarici diametr: 150 mm
Eninin ölçüsü: 75 mm
Çəkisi:: 73 kg
Xarici diametr: 150 mm
Eninin ölçüsü: 75 mm
Çəkisi:: 73 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: NNTR60X150X75 2Z
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr: 60 mm
Xarici diametr: 150 mm
Eni: 75 mm
Çəki: 73 kq
O ÜZÜKLÜ
İstehsalçı: NQK SF
Ölçülər: 66.00x80.00x7.00 (mm)
KİPGƏC MANJET (SALNIK) (TC)
İstehsalçı: NQK SF
Ölçülər: 25x37x6 (mm)
ПОДШИПНИК РОЛИКОВЫЙ РАДИАЛЬНЫЙ NJ334-E-M1+HJ334-E
İstehsalçı: FAG
Ölçülər: 170x360x72 (mm)
Çəkisi:: 41.81 (kg)
Yastıq 6244M (244H)
İstehsalçı: TMB
Ölçülər: 200x360x65 (mm)
Çəkisi:: 23.5 (kg)
2.4 NBR 70(004,30x02,40)
İstehsalçı: KASTAS
Подшипник 688 A VV