Yastıq (Podşipnik) PWTR45100 2RS
Daxili diametr:: 45 mm
Xarici diametr: 100 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 30 kg
Xarici diametr: 100 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 30 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı: PWTR45100 2RS
İstehsalçı: INA
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Daxili diametr: 45 mm
Xarici diametr: 100 mm
Eni: 32 mm