Yastıq K175X183X32
Daxili diametr:: 175 mm
Xarici diametr: 183 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 0.4 kg
Xarici diametr: 183 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm