Yastıq K175X183X32
Daxili diametr:: 175 mm
Xarici diametr: 183 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 0.4 kg
Xarici diametr: 183 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 0.4 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı : K175X183X32
Ölçülər, mm : 175x183x32
İstehsalçı : ETERNO
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Çəki - 0.4 Kq
Dinamik yük reytinqi (C) - 79200 kN
Statik yük reytinqi (C0) - 280000 kN
Yağ sürətini sürətləndirin - 2160 dövr/dəq
Подшипник 604
İstehsalçı: NSK-RHP
Ölçülər: 4x12x4 (mm)
Çəkisi:: 0.002 (kg)
T5 DD
İstehsalçı: ContiTech AG
Подшипник 7009C
İstehsalçı: NACHI
Ölçülər: 45x75x16 (mm)
Çəkisi:: 0.265 (kg)
Yastıq (Podşipnik) DAC30580042
İstehsalçı:
Ölçülər: 30x58x42/42 (mm)
K21 PU(50x60x12)
İstehsalçı: KASTAS
Ölçülər: 50x60x12 (mm)
RPP14 4368 ( RPP 14 4368 -V, -M, -MFX )
İstehsalçı: ContiTech AG
Подшипник NCF 3006 V