Yastıq K110X118X30
Daxili diametr:: 110 mm
Xarici diametr: 118 mm
Eninin ölçüsü: 30 mm
Çəkisi:: 0.217 kg
Xarici diametr: 118 mm
Eninin ölçüsü: 30 mm