Yastıq K100X108X27
Daxili diametr:: 100 mm
Xarici diametr: 108 mm
Eninin ölçüsü: 27 mm
Çəkisi:: 0.185 kg
Xarici diametr: 108 mm
Eninin ölçüsü: 27 mm