Yastıq K80X86X20
Daxili diametr:: 80 mm
Xarici diametr: 86 mm
Eninin ölçüsü: 20 mm
Çəkisi:: 0.06 kg
Xarici diametr: 86 mm
Eninin ölçüsü: 20 mm