Yastıq K55X63X20
Daxili diametr:: 55 mm
Xarici diametr: 63 mm
Eninin ölçüsü: 20 mm
Çəkisi:: 0.067 kg
Xarici diametr: 63 mm
Eninin ölçüsü: 20 mm