Yastıq K38X46X32
Daxili diametr:: 38 mm
Xarici diametr: 46 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm
Çəkisi:: 0.076 kg
Xarici diametr: 46 mm
Eninin ölçüsü: 32 mm