Yastıq K35X40X25
Daxili diametr:: 35 mm
Xarici diametr: 40 mm
Eninin ölçüsü: 25 mm
Çəkisi:: 0.031 kg
Xarici diametr: 40 mm
Eninin ölçüsü: 25 mm