Yastıq K32X40X42ZW
Daxili diametr:: 32 mm
Xarici diametr: 40 mm
Eninin ölçüsü: 42 mm
Çəkisi:: 0.097 kg
Xarici diametr: 40 mm
Eninin ölçüsü: 42 mm