Yastıq K32X37X17
Daxili diametr:: 32 mm
Xarici diametr: 37 mm
Eninin ölçüsü: 17 mm
Çəkisi:: 0.019 kg
Xarici diametr: 37 mm
Eninin ölçüsü: 17 mm