Yastıq K28X35X18
Daxili diametr:: 28 mm
Xarici diametr: 35 mm
Eninin ölçüsü: 18 mm
Çəkisi:: 0.027 kg
Xarici diametr: 35 mm
Eninin ölçüsü: 18 mm