Yastıq K28X35X16
Daxili diametr:: 28 mm
Xarici diametr: 35 mm
Eninin ölçüsü: 16 mm
Çəkisi:: 0.024 kg
Xarici diametr: 35 mm
Eninin ölçüsü: 16 mm