Yastıq K26X30X22ZW
Daxili diametr:: 26 mm
Xarici diametr: 30 mm
Eninin ölçüsü: 22 mm
Çəkisi:: 0.012 kg
Xarici diametr: 30 mm
Eninin ölçüsü: 22 mm