Yastıq K24X28X10
Daxili diametr:: 24 mm
Xarici diametr: 28 mm
Eninin ölçüsü: 10 mm
Çəkisi:: 0.0085 kg
Xarici diametr: 28 mm
Eninin ölçüsü: 10 mm