Yastıq K20X28X25
Daxili diametr:: 20 mm
Xarici diametr: 28 mm
Eninin ölçüsü: 25 mm
Çəkisi:: 0.032 kg
Xarici diametr: 28 mm
Eninin ölçüsü: 25 mm