Yastıq K20X28X16
Daxili diametr:: 20 mm
Xarici diametr: 28 mm
Eninin ölçüsü: 16 mm
Çəkisi:: 0.02 kg
Xarici diametr: 28 mm
Eninin ölçüsü: 16 mm