Yastıq K20X26X17
Daxili diametr:: 20 mm
Xarici diametr: 26 mm
Eninin ölçüsü: 17 mm
Çəkisi:: 0.016 kg
Xarici diametr: 26 mm
Eninin ölçüsü: 17 mm