Yastıq K20X24X10
Daxili diametr:: 20 mm
Xarici diametr: 24 mm
Eninin ölçüsü: 10 mm
Çəkisi:: 0.0065 kg
Xarici diametr: 24 mm
Eninin ölçüsü: 10 mm