Yastıq K9X12X10
Daxili diametr:: 9 mm
Xarici diametr: 12 mm
Eninin ölçüsü: 10 mm
Çəkisi:: 0.0029 kg
Xarici diametr: 12 mm
Eninin ölçüsü: 10 mm