Yastıq DC6334B-N
Daxili diametr:: 63.34 mm
Xarici diametr: 80 mm
Eninin ölçüsü: 21 mm
Çəkisi:: 175 kg
Xarici diametr: 80 mm
Eninin ölçüsü: 21 mm
Çəkisi:: 175 kg
Texniki göstəricilər
Təyinatı : DC6334B-N
Ölçülər, mm : 63.34x80x21
İstehsalçı : ETERNO
İstehsalçının kataloqundan texniki məlumatlar :
Çəki - 175 Kq
Dinamik yük reytinqi (C) - 104 kN
Statik yük reytinqi (C0) - 42 kN
Yağ sürətini sürətləndirin - 806 dövr/dəq
Yağ yağlama ilə sürət həddi - 1500 dövr/dəq
Yastıq 6317P5 (D317)
İstehsalçı: TMB
Ölçülər: 85x180x41 (mm)
Çəkisi:: 4.6 (kg)
Подшипник 399A/394A