Yastıq GEG100ES-2RS
Daxili diametr:: 100 mm
Xarici diametr: 160 mm
Eninin ölçüsü: 85 mm
Çəkisi:: 4.71 kg
Xarici diametr: 160 mm
Eninin ölçüsü: 85 mm