Yastıq GE90ES-2RS
Daxili diametr:: 90 mm
Xarici diametr: 130 mm
Eninin ölçüsü: 60 mm
Çəkisi:: 2.75 kg
Xarici diametr: 130 mm
Eninin ölçüsü: 60 mm