Yastıq FC3652140
Daxili diametr:: 180 mm
Xarici diametr: 260 mm
Eninin ölçüsü: 140 mm
Çəkisi:: 24.04 kg
Xarici diametr: 260 mm
Eninin ölçüsü: 140 mm