Yastıq FC2945156 (672729)
Daxili diametr:: 145 mm
Xarici diametr: 225 mm
Eninin ölçüsü: 156 mm
Çəkisi:: 24.4 kg
Xarici diametr: 225 mm
Eninin ölçüsü: 156 mm