Yastıq FC2028104
Daxili diametr:: 100 mm
Xarici diametr: 140 mm
Eninin ölçüsü: 104 mm
Çəkisi:: 5.1 kg
Xarici diametr: 140 mm
Eninin ölçüsü: 104 mm