Yastıq 16015M (7000115H)
Daxili diametr:: 75 mm
Xarici diametr: 115 mm
Eninin ölçüsü: 13 mm
Çəkisi:: 0.46 kg
Xarici diametr: 115 mm
Eninin ölçüsü: 13 mm